Єдині в світі печі-каміни з тепловіддачею до 48 годин і ККД до  91%

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Єдині в світі печі‑каміни з тепловіддачею до  48 годин і ККД до 91%
Замовити дзвінок

Чому Tulikivi

Tulikivi – найкраща інвестиція в здоров'я та комфорт Вашої родини. Більше 250 тисяч сімей по всьому світу вже довірили обігрів свого будинку печам і камінам Tulikivi. Спробуйте і Ви!

6 сучасних якостей

01

01

Тепловіддача від каміна до 48 годин

Створений самою природою пічний камінь наділений винятковими властивостями накопичувати тепло і поступово рівномірно віддавати його в навколишній простір, залишаючись теплим до 48 годин поспіль після останнього розпалювання.

02

02

Унікальний камінь талькомагнезит

Диво-камінь эффективно накопичує тепло, а потім віддає його у вигляді м'якого випромінення. Витривалість талькомагнезиту розрахована на віки, тому камінь може дарувати своє тепло та зовнішній вигляд не одному поколінню.

03

03

Корисне та безпечне тепло

Tulikivi знає, як створити ідеальний мікроклімат у Вашому будинку! З Tulikivi живеться тепло, а дихається легко!

04

04

Унікальна вихрова топка Туліківі

Всі переваги ексклюзивної системи "вихрової топки" в печах-камінах Туліківі.

05

05

Економічність опалення печами Туліківі

Ми підготували для Вас незаперечні докази економічності установки печей-камінів Туліківі в порівнянні з іншими альтернативними джерелами тепла. Ви будете здивовані!

06

06

Їжа на живому вогні

Піч Tulikivi оснащена духовкою з досконалою системою постійного відводу диму, подарує Вам чудову можливість насолодитися здоровою і по - справжньому смачною їжею з «руської печі»

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Чому варто обрати саме Tulikivi

Якщо Ви задумуєтесь про оновлення інтер'єру Вашого заміського будинку чи навіть елітних апартаментів, то Вам виправдано прийде до душі продукція, що Ви знайдете на нашому сайті. Ми пропонуємо Вам елітні печі-каміни бренду Tulikivi, що не тільки мають гарний вигляд, але й повністю функціональні та забезпечать будь-якому житлу справжню незалежніть від комунальних енергосистем. Дана продукція виготовляється в Фінляндії з використанням лише самого сучасного обладнання і матеріалів, саме тому, про її кінцеву якість та дизайн Ви можете не перейматись. В основі конструкції каменю лежить особлива вихрева топка з вторинним допаленням, а також спеціальна система противотоку. Дані технології є «ноу-хау» на ринку і більше ніким не використовуються.

Переваги їх застосування полягають в рівномірному та швидкому нагріванню каміна, а також в повній безпечності для всіх членів Вашої родини. Але не лише функціоналом печі-каміни торгової марки Туліківі здобули свою популярність. Їх зовнішній вигляд і розміри точно не залишать Вас байдужим. Кожному клієнту ми пропонуємо різні варації та параметри таких печей, тому неварто перейматись що піч-камін Туліківі якимось чином "не впишеться" в інтер'єр Вашого житла. В якості оздоблювального матеріалу своїх печей Туліківі використовує натуральний камінь, який безперечно прийде до душі всім цінителям прекрасного і затишного інтер'єру.

Якщо ж Ви бажаєте придбати ексклюзивну піч чи камін, то Ви потрапили за адресою. Просто озвучте нашим дизайнерам свої ідеї і вони гарантовано створять для Вас справжній шедевр Контсрукторської думки. Більше інформації про продукцію Ви можете прочитати на нашому сайті, або отримати підчас консультації. Впевненні, що ви зможете обрати для себе необхідну модель. Ми, в свою чергу, попіклуємось, щоб зв'язати Вас з авторизованим продавцем нашої продукції, котрий не лише виконає доставку замовлення, але й проведе установку швидко та без порушень Вашого комфорту. Подаруйте своєму будинку затишок та тепло печей камінів Tulikivi і ви ніколи не пожалкуєте!

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Сертифікати

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00

Дзвінок