Стати партнером | офіційний представник Tulikivi в Україні

Заказать обратный звонок

Залиште номер свого телефону і наш менеджер звяжеться з Вами дуже скоро

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону*:

 

Tulikivi – це каміни та печі преміум класу. Для їх створення використовується лише найкращий пічний камінь з винятковою властивістю акумулювати тепло та зігрівати будинок до 48 годин на одному закладенні дрів. Завдяки запатентованій вихровій топці та вдосконаленій системі вторинного допалювання каміни та печі Tulikivi мають найвищий профіль екологічної безпеки та надзвичайний КПД до 91%.

Наша компанія “ТЕРМІКС УКРАЇНА” є ексклюзивним дистриб’ютором продукції Tulikivi в Україні. Стаючи нашим партнером, Ви дійсно робите вигідну інвестицію в свій бізнес, і ось чому.

Ваші вигоди роботи разом з нами:

Ви пропонуєте своїм клієнтам продукцію Tulikivi— світового лідера у виробництві печей-камінів преміум-класу. Відомість та бездоганна репутація Tulikivi— гарантія того, що Ваші клієнти будуть задоволені.

Нашим партнерам ми надаємо всю необхідну рекламну продукцію: каталоги, буклети. У ваших руках буде все необхідне для того, щоб клієнт захотів здійснити покупку.

Ви замовляєте каміни у єдиного представника Tulikiviв Україні, ось чому Ви отримуєте оригінальні фінські каміни Tulikivi напряму без посередників.

Ви можете запропонувати своїм клієнтам послугу виготовлення печей-камінів на індивідуальне замовлення. Це абсолютна новація на ринку України.

Ви надаєте своїм клієнтам не лише першокласні каміни, але і відмінний сервіс. Доставку та монтаж всіх камінів, які реалізуються нашими партнерами, здійснюють досвідчені “майстри Tulikivi”, які пройшли навчання у Фінляндії.

Всі ваші клієнти отримають 5-річну гарантію від виробника на каміни та печі Tulikivi — Ваші витрати, пов’язані із обслуговуванням камінів, виключені.

Запрошуємо до співпраці:

студії дизайну;

салони камінів;

проектувальників;

дизайнерів;

комерційні організації, які займаються продажем та монтажем камінів.

Каміни Tulikivi— це тепло та затишок у домі Ваших клієнтів.

Вже сьогодні Ви можете стати нашим партнером.

Щоб дізнатись більше, заповніть, будь ласка, подану нижче форму та відправте її нам. .

ПІБ
Телефон*
E-mail
Посилання на ваш сайт
Коментар
* - поле, обов'язкове для заповнення