Єдині в світі печі-каміни з тепловіддачею до 48 годин і ККД до  91%

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Єдині в світі печі‑каміни з тепловіддачею до  48 годин і ККД до 91%
Замовити дзвінок

Унікальна вихрова топка Туліківі

Всі переваги ексклюзивної системи "вихрової топки" в печах-камінах Туліківі.

Унікальна вихрова топка Туліківі

Однією з найважливіших складових будь-якої печі, є топка. Tulikivi не виняток. Топка печей-камінів Tulikivi складається з натурального каменю талькомагнезиту (як і вся піч в загальному), а з інших матеріалів в конструкції печі застосовуються тільки чавун високої якості (дверцята, колосник), керамічне скло «SCHOTT ROBAX» (Німеччина) і пластини з кордієритової кераміки в ексклюзивній системі «вихровий топки».

Нагадаємо, що талькокомагнезит - вогнетривкий камінь з температурою плавлення 1600 ℃.

Унікальність і переваги талькомагнезиту

переваги талькомагнезиту

У талькомагнезиту є дві унікальні фізичних властивості: велика теплоємність і висока теплопровідність (швидко акумулює і проводить тепло), які і визначили його використання в якості матеріалу для печей. Для акумуляції тепла висока теплопровідність відіграє ключову роль: за невеликий шлях диму всередині печі, камінь «забирає» практично все тепло і на виході в трубі димоходу температура газів не перевищує 200 ℃.

Крім того на заводі в Фінляндії талькомагнезит проходить перевірку ультразвуком на однорідність і цілісність структури, що виключає його руйнування від термічних навантажень.

Секрет топки печі-каміна Tulikivi

У самій топці каміна вставлені пластини з технічної кераміки. Як видно на фото, вони утворюють порожнину для вторинного повітря, яке подається через щілину по всій глибині топки в верхню її частину, за рахунок чого і відбувається догорання горючих газів і повне згоряння дров! При цьому збільшується не тільки ефективність печі, але і чистота спалювання палива!

Класична система подачі повітря через колосник, або навіть додаткові отвори біля колосника, не забезпечують отримання по максимуму енергії від спалювання палива!

Інші складові елементи «вихрової топки»

Інші складові елементи системи «вихровий топки» - засувка під колосником, яка регулює подачу повітря - 100% обсягу через колосник в момент розпалу: 20% через колосник, а 80% в верхню зону топки після розпалу.

Кордієритові пластини

«Вихрова топка» Tulikivi - запатентоване рішення. Футеровка унікальними кордієритовими пластинами дозволяє не тільки підвести повітря для горіння згори, а й вирішити ще дві важливі функції. Перша: на початковому етапі розпалу й топки, враховуючи властивості талькомагнезиту швидко поглинати тепло, дрова розпалюються і горять, а кордієритові пластини, як тепловідбиваючий матеріал зробили цей процес більш комфортним. І друга: якщо хтось буде топити піч більшою кількістю дрів, ніж це передбачено виробником, то керамічні пластини вбережуть поверхню від перегріву камінної топки.

Запатентоване рішення

Слід зауважити, що така перевага присутня тільки в печах-камінах Tulikivi, так як саме компанія Tulikivi є розробником і єдиним власником технології «вихровий топки»! Тому печі отримали визнання не тільки серед любителів променистого тепла Tulikivi, але і були відзначені сертифікатами якості вимогливих європейських експертів.

 

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Корисне відео

Теплий відгук про печі-каміні Tulikivi TLU2637/11

Комфортне тепло Tulikivi або Чому ми?

Інтерв'ю задоволених власників печі-каміна TULIKIVI KTU 1130/3D

Латвійське сімейство Tulikivi. випуск 1

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00

Дзвінок