Єдині в світі печі-каміни з тепловіддачею до 48 годин і ККД до  91%

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Єдині в світі печі‑каміни з тепловіддачею до  48 годин і ККД до 91%
Замовити дзвінок

Тепло нашого дому

Уявіть собі картину: зима, ранок вихідного дня, в будинку тепло, все добре, як і повинно бути, але у Вас звідкись з'явилося млявість, інертність, голова болить. Знову погода неблагополучна?

Тепло нашого дому

 

Печі-каміни

Не зовсім так і не завжди. Тут потрібно також проаналізувати клімат в домі, в якому Ви намагаєтеся відпочити. На клімат в приміщенні сильно впливає вид опалення та наявність вентиляції. Виявляється, тепло опалення буває різним, про що наочно розповідає малюнок.

На першому з них ми бачимо традиційне водяне опалення. Слід відразу відзначити, що конструкція батарей і температура нагріву впливає на якість повітря. Але ми поговоримо про температурний розподіл у всьому приміщенні. Батареї, як правило, розташовуються під вікнами, тобто з одного боку приміщення. В результаті ми маємо перепад в 6-10 °C по висоті приміщення (чим вище температура на батареї, тим більше різниця температур) і в глибину приміщення на 3-5 °C. Причому у дальньої стіни внизу вже прохолодно. Пряме інфрачервоне випромінювання від батареї незначне і воно не розглядається.

Другий малюнок демонструє, обігрів від металевої топки, при чому неважливо, це окремо стоїть піч, або камін, обкладений і облагороджений порталом. Принцип обігріву тут такий же як з водяним опаленням - конвекційний. Конвекція - це коли повітря протікаючи повз топки нагрівається і піднімається вгору. Його ще називають повітряним, з розведенням тепла. Ось тут і можливо відчути на собі всі «принади» такого обігріву в повній мірі. Метал топки нагрівається до 100-200 °C, особливо зверху. Чим вище температура, тим швидше рухається повітря, і воно при цьому захоплює з собою пил. А порошинки дуже добре згоряють на поверхні топки і, природно, виділяють шкідливі речовини, включаючи чадний газ СО. Навіть при незначній його концентрації у багатьох людей починає боліти голова. Другий негативний фактор: при нагріванні знижується відносна вологість повітря, воно висушується, це також створює дискомфорт і погане самопочуття, його особливо відчувають маленькі діти. Перепад температури по висоті тут ще більше 7-15 °C! Взимку, щоб досягти внизу хоча б 18 °C, нагнітається температура під стелею до 35 °C. На температуру по горизонталі істотно впливає пряме випромінювання печі: близько від неї відчувається жар, на відстані 3-5 м вже прохолодно і в той же час душно. Слід зауважити, що обігрів відбувається лише коли топиться піч, якщо перестаємо топити, приміщення швидко охолоджується.

Є звичайно ж печі, складені із цегли, але цегла це по суті утеплювач, з якого повинні будуватися теплі будинки! Вона погано забирає і погано проводить тепло. Як матеріал для будівництва печі, вона не підходить. Але тут важливо інше, спектр інфрачервоного випромінювання! Цегляна піч, коли її гарненько нагріти, пече, дає жар. Звичайно ж це випромінювання м'якше ніж від залізної топки і зовсім добре в порівнянні з відкритим вогнем, але тим не менше дискомфорт присутній.  

Третій малюнок показує розподіл температури при обігріві від печі Туліківі із талькомагнезиту, з якого повністю зроблена піч Туліківі, що не пече. Знаходитись поблизу такої печі одне задоволення! Тому що це довгохвильовий спектр інфрачервоного випромінювання, такий же, як у людини, і воно відчувається як м'яке, прогріваюче тепло. За своєю природою це випромінювання проходить крізь повітря і віддає свою енергію непрозорим поверхоням, тобто нагріває їх. А повітря приміщення поступово, разом з нагріванням всіх твердих поверхонь, стає теплим! При цьому стеля та підлога однаково отримує енергію і тому перепад температури при обігріві піччю Туліківі зовсім невеликий. І це постійно, цілу добу! Досить лише раз протопити піч, і комфортне тепло і, відповідно, добре самопочуття Вам забезпечено! Тоді і ранкове пробудження завжди буде радісним!

 

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Корисне відео

Приятный отзыв о продукции компании Tulikivi

Інтерв'ю задоволених власників печі-каміна TULIKIVI KTU 1130/3D

Латвійське сім'я Tulikivi. випуск 2

Теплий відгук від задоволеного власника печі-каміна з духовкою Tulikivi

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00

Дзвінок