Переваги камінів та печей Tulikivi

Заказать обратный звонок

Залиште номер свого телефону і наш менеджер звяжеться з Вами дуже скоро

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону*:

 

Важко знайти кращу інвестицію, ніж інвестиція в здоров’я та комфорт своєї сімї’.

Саме через це 250 тисяч сімей у всьому світі вже користуються камінами та печами Tulikivi. Спробуйте й Ви!

Переваги печей Туліківі - це Ваші безсумнівні вигоди!

Тепловіддача до 48 годин

Чи знаєте Ви про те, що піч-камін Tulikivi лише на одній закладці дрів здатна обігріти великий будинок. До того ж Вам більше не доведеться даремно витрачати свої сили на повторні розтопки печі: одна закладка дрів забезпечує тепловіддачу від каміна до 48 годин. Секрет полягає у виняткових властивостях талькомагнезиту та цільнокам’яній конструкції каміну, яка виключає втрату тепла через димохід та топку.

Детальніше…

Лише найкращий пічний камінь

Tulikivi – це Ваше здоров’я та Ваша безпека. Для створення камінів виробник використовує лише найкращий пічний камінь. Природний мінерал не виділяє в навколишнє повітря та їжу шкідливих утворень, а його абсолютна безпека для здоров’я підтверджена відповідними сертифікатами.

Подробнее…

Безпечна температура

Навіть в момент розтопки поверхня печі з талькомагнезиту має температуру не вище 80 градусів, тому Ви не зможете обпектись, навіть якщо притулитесь до неї.

Детальніше… 

Ідеальний мікроклімат і безпека

Tulikivi – це ідеальний мікроклімат у Вашому домі та Ваша безпека. Обігрівачі конвекційного типу (в тому числі й відкриті каміни) віддають все своє тепло повітрю, розкалюючи та висушуючи його. Каміни Tulikivi нагрівають оточуючі предмети, а не повітря, ось чому в кімнаті, яка опалюється Tulikivi, Вам, по-перше, буде тепло та комфортно, а по-друге, легко дихатиметься, адже повітря буде прохолодним та свіжим.

Їжа на живому вогні

Tulikivi — це незабутній смак їжі, приготованої на живому вогні. Оснащена духовою шафою з досконалою системою постійного димовідводу, піч Tulikivi подарує Вам чудову можливість насолоджуватись здоровою та по-справжньому смачною їжею із “руської печі”.

Детальніше…

Екологічна та ефективна система горіння

Каміни Tulikivi забезпечують чисте горіння дрів із зовсім малим виділенням в повітря CO2. Подібне стало можливим лише завдяки впровадженню компанією двох інноваційних розробок. Запатентована система вихрової топки “Whirl Chamber” дозволяє ефективно спалювати не лише деревину, але й горючі гази, які виділяються під час згорання дерева, ось чому ККД камінів Tulikivi може досягати 91%. Система протитоку забезпечує повне прогрівання каміну отриманим теплом.

Детальніше…

Завжди тепло та затишно

Навіть якщо Ваш дім не підключено ні до яких інших енергосистем, з каміном Tulikivi в ньому завжди буде тепло та затишно. Піч-камін Tulikivi може бути єдиним джерелом тепла та обігріти цілий дім.

Інвестиція в здоров’я, комфорт та безпеку

Розмірковуєте над покупкою каміну Tulikivi? Складно знайти краще застосування коштам, ніж інвестиція в здоров’я, комфорт, безпеку та довголіття своєї сім’ї. А що думаєте з цього приводу Ви?

Термін служби 

Термін служби камінів Tulikivi практично необмежений: Ви можете десятиліттями використовувати камін і бути певними, що з ним нічого не станеться.

Якість сервісу Tulikivi — ще одна сильна сторона компанії:

- лише у Tulikivi такий великий вибір різних моделей камінів для будь-яких інтер’єрних рішень;

- всі каміни встановлюються сертифікованими спеціалістами, які пройшли навчання у Фінляндії;

- Tulikivi дає п’ятилітню гарантію на всю лінійку вироблених печей та камінів.

Детальніше

Tulikivi— це досконала якість виконання, гідна найкращих моделей преміального класу. Ви це зрозумієте з першого погляду. Доторкніться до каміну — і Ви відчуєте ласкаве тепло пічного каменю. Достатньо раз погрітись біля каміну Tulikivi— і будь-які слова будуть зайвими.

Співпраця з Tulikivi

Співпраця з Tulikivi — це Ваша можливість купити камін чи піч преміального класу за найкращою ціною. Tulikivi є світовим лідером у своїй ніші: саме в цієї компанії найдосконаліше виробництво, найбільші масштаби виготовлення камінів і найкраще співвідношення ціни та якості.

250 тисяч користувачів

250 тисяч сімей у всьому світі користуються камінами Tulikivi, і з кожним роком число клієнтів компанії лише зростає. Світовий успіх Tulikivi говорить красномовніше будь-якої реклами. Найвищу якість продукції компанії підтверджують не лише покуці, про неї говорять незалежні тести, свідчать сертифікати якості та безпеки, видані авторитетними організаціями Європи.

Отримати консультацію

Ваше повідомлення:
Ваше ім'я: Телефон: Електронна пошта: