Єдині в світі печі-каміни з тепловіддачею до 48 годин і ККД до  91%

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Єдині в світі печі‑каміни з тепловіддачею до  48 годин і ККД до 91%
Замовити дзвінок

Корисне та безпечне тепло

Tulikivi знає, як створити ідеальний мікроклімат у Вашому будинку! З Tulikivi живеться тепло, а дихається легко!

Знаете ли Вы о том, что не всякое тепло одинаково полезно?

Променисте тепло

Tulikivi знає, як створити ідеальний мікроклімат у Вашому будинку! З Tulikivi живеться тепло, а дихається легко!

Чи знаєте Ви про те, що не кожне тепло однаково корисне?

 

 

 

 

 

 

Каміни-печі Tulikivi створені таким чином, що практично вся енергія, яка утворюється від спалювання дрів, акумулюється пічним каменем. Талькомагнезит стає постійним джерелом м’якого променистого тепла, яке зігріває людей і предмети в кімнаті, залишаючи повітря прохолодним і свіжим. На малюнку Ви можете бачити, як розподіляється тепло в приміщенні, що обігрівається каміном Tulikivi. Температура на картинці є оптимальною для гарного самопочуття людини.

 

 

 

 

 

 

Звичайні каміни гріють за рахунок того, що енергія, яка утворюється від згоряння дрів, нагріває повітря навколо, яке в свою чергу піднімається вгору в безпосередній близькості від каміну. В той час, як у віддалених кутках приміщення повітря не нагрівається, і температура нижча. Класичний камін неекономно використовує енергію горіння: основна частина тепла виходить через димохід в трубу. На малюнку зображено, як розподіляється тепло в кімнаті, яка обігрівається звичайним каміном. Вказані на схемі температурні значення відповідають нормі.

Інфрачервоне випромінювання від каміну Tulikivi таке ж, як і в Сонця. Промениста енергія печі поглинається предметами в приміщенні та швидко нагріває їх до комфортної температури. В той же час тепло каміна в значно меншій мірі нагріває навколишнє повітря, тому в кімнаті, обігрітій камінною піччюTulikivi, завжди підтримується здоровий мікроклімат з оптимальними показниками температури та вологості. Саме тому в будинку, де встановлений камін Tulikivi, завжди дихається легко.

Властивості талькомагнезиту такі, що поверхня печі ніколи не нагрівається вище ніж 80 градусів. Ви завжди можете погрітись біля каміну, притулившись до теплого каменю спиною чи поклавши на нього руки — обпектися об камін Tulikivi неможливо. Додайте до цього ще заспокійливе потріскування вогню в печі, магічний танок полум’я в топці та приємний запах справжнього дров’яного каміну — чи потрібно ще щось, щоб стало затишно та спокійно, щоб з’явилось відчуття, що Ви по-справжньому вдома?

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Корисне відео

Комфортне тепло Tulikivi або Чому ми?

Латвійське сім'я Tulikivi. випуск 2

Інтерв'ю задоволених власників печі-каміна TULIKIVI KTU 1130/3D

Теплий відгук про печі-каміні Tulikivi TLU2637/11

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00

Дзвінок