Корисні та безпечні каміни Tulikivi

Заказать обратный звонок

Залиште номер свого телефону і наш менеджер звяжеться з Вами дуже скоро

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону*:

 

Економічність опалення печами Туліківі
Чи знаєте Ви про те, що піч-камін Tulikivi лише на одній закладці дрів здатна обігріти великий будинок. До того ж Вам більше не доведеться даремно витрачати свої сили на повторні розтопки печі: одна закладка дрів забезпечує тепловіддачу від каміна до 48 годин. Секрет полягає у виняткових властивостях талькомагнезиту та цільнокам’яній конструкції каміну, яка виключає втрату тепла через димохід та топку.
Корисне та безпечне тепло
Піч Tulikivi дозволяє самостійно генерувати тепло тоді, коли вам це потрібно і не залежить від електрики і газу.З піччю Tulikivi ви знаєте, що у вашому домі завжди буде тепло і затишно
Вихрова топка | офіційний представник Tulikivi в Україні
ККД класичного каміну складає не більше 20%. Завдяки запатентованій вихровій топці «WhirlChamber» ККД камінів Tulikivi досягає неймовірних 87%. Завдяки «WhirlChamber» горючі гази, які утворюються при спалюванні деревини, не вивітрюються з гарячим повітрям у димар, а затримуються в топці та повністю згоряють при подаванні вторинного повітря.
Їжа на живому вогні
Піч Tulikivi оснащена духовкою з досконалою системою постійного відводу диму, подарує Вам чудову можливість насолодитися здорової і по - справжньому смачною їжею з «російської печі»
Переваги камінів та печей Tulikivi
Чи знаєте Ви про те, що піч-камін Tulikivi лише на одній закладці дрів здатна обігріти великий будинок. До того ж Вам більше не доведеться даремно витрачати свої сили на повторні розтопки печі: одна закладка дрів забезпечує тепловіддачу від каміна до 48 годин. Секрет полягає у виняткових властивостях талькомагнезиту та цільнокам’яній конструкції каміну, яка виключає втрату тепла через димохід та топку.
Корисне та безпечне тепло
Каміни-печі Tulikivi створені таким чином, що практично вся енергія, яка утворюється від спалювання дрів, акумулюється пічним каменем. Талькомагнезит стає постійним джерелом м’якого променистого тепла, яке зігріває людей і предмети в кімнаті, залишаючи повітря прохолодним і свіжим.
Тепловіддача до 48 годин
Каміни Tulikivi можуть віддавати тепло і нагрівати приміщення до 48 годин після розпалювання. Властивості пічки до накопичення тепла від її розмірів і ваги: чим більша маса каміну з талькомагнезиту, тим більше тепла може акумулювати в себе пічний камінь, і тим довше він буде залишатися теплим.
Унікальний камінь талькомагнезит
Фінський талькомагнезит — це природний камінь, не схожий на жоден інший. За своїми властивостями він перевершує всі інші відомі мінеральні камені, в тому числі й найбільш близький за хімічною структурою талькохлорит, а також пічну цеглу.
Печі-каміни з талькомагнезиту і талькохлориту
Печі-каміни з каменю здатні не лише прикрасити Ваш будинок чи квартиру, але й зробити його повністю незалежним від роботи зовнішніх енергосистем чи примх погоди. Каміни з каменю в інтер’єрі будь-якого будинку здатні привнести в нього частинку тепла та світла, а також створити в ньому особливий мікроклімат, який обов’язково сподобається всім членам Вашої родини.
Екологічно чисте опалення
Комфортне життя людини вкрай складно уявити без опалення, оскільки рано чи пізно в нашому житті настає час, коли без пристроїв, які віддають тепло, просто не можливо обійтись. До цього питання варто підходити дуже ретельно і на перший план виносити саме енергоефективне опалення будинку, яке буде не лише економити кошти на своє утримання, але і не завдаватиме ніякої шкоди ні Вашому здоров’ю, ані здоров’ю Вашої родини.
Каміни для опалення будину
Нині питанню опалення Вашого будинку чи квартири варто приділяти максимальну увагу, оскільки тарифи на комунальне обслуговування постійно зростають, а якість тепла, що надходить до оселі залишає бажати кращого. В цій ситуації ідеальним рішенням може стати камін для опалення з натурального каменю торгової марки Tulikivi.
Печі-каміни для опалення дачі
Сьогодні дачні кооперативи не можуть похвалитись наявністю стабільного та ефективного джерела постачання тепла, тому питанням опалення часто доводиться займатись самостійно. Якщо ж Ви є власником елітного заміського будинку та любите проводити в ньому свій час осінніми та зимовими вечорами, то Вам буде важливо організувати опалення дачі каміном
Печі-каміни тривалого горіння
Нині одним із найякісніших і ефективних способів обігріву заміського будинку або елітних апартаментів є камін тривалого горіння. Він здатний тривалий час підтримувати потрібну температур у приміщенні, використовуючи невелику кількість палива.
Пелетні каміни
Пелетна піч-камін є одним з різновидів обладнання, яке використовується для опалення різних житлових приміщень. Сьогодні на ринку можна знайти багато варіантів цих пристроїв, які виробляються переважно з чавуну чи листового заліза.
Каміни та печі для дерев’яних будинків
На етапі зведення заміського будинку з дерева важливо продумати та спроектувати його майбутню систему опалення чи обігріву, зробити її максимально ефективною та безпечною для Вас і Ваших рідних.
Каміни та печі для будинків із брусу, зрубу
Якщо Ви хочете додати принадності до інтер’єру Вашого заміського будинку з дерева, то Вам просто необхідно розмістити справжній красивий камін у його вітальні.
Печі для приготування їжі
Сьогодні на ринку можна зустріти велике різноманіття печей як побутового, так і промислового призначення. Про один із таких видів продукції, яка поєднує в собі функції каміну, опалювального пристрою та робочої поверхні для приготування їжі, ми б і хотіли сьогодні поговорити. Називається він – піч з варильною плитою, або піч для приготування їжі.
Руська піч
В асортиментному ряді фінської компанії Tulikivi Ви можете зустріти велику кількість різноманітних печей і камінів. Серед цього різноманіття продукції вигідно вирізняється «руська піч», яка використовується переважно для приготування їжі, а вже потім в якості основного опалювального пристрою. Про неї ми й поговоримо в цьому матеріалі.
Керамічні печі-каміни
Печі з керамічним облицюванням виробництва Tulikivi є ідеальним рішенням для облаштування елітних апартаментів або заміського будинку. Вони виробляються за особливою технологією та лише з використанням натуральної сировини. Ось чому вони відрізняються від своїх аналогів високою міцністю та відмінною здатністю акумулювати тепло.
Печі-каміни в квартирах
На жаль, через обмеження по вазі далеко не в кожній квартирі чи елітних апартаментах можна встановити камін, тому перед покупкою обов’язково звертайте увагу на вагу виробу та допустиму норму для Вашого житла. Але, якщо Ви все ж мрієте про красиве джерело постійного тепла, то Вам допоможе натуральний камін в квартиру від торгової марки Tulikivi, який гарантовано зробить інтер’єр Вашого помешкання гармонійним і стильним.

Отримати консультацію

Ваше повідомлення:
Ваше ім'я: Телефон: Електронна пошта: