Єдині в світі печі-каміни з тепловіддачею до 48 годин і ККД до  91%

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Єдині в світі печі‑каміни з тепловіддачею до  48 годин і ККД до 91%
Замовити дзвінок

Конвекційні каміни

Елегантні і легкі каміниTulikivi якнайкраще підійдуть до сучасних інтер’єрів, а своїм власникам нададуть чудову можливість насолоджуватись променистим теплом натурального каменю.

Інформація

Конвекційні печі-каміни Tulikivi

Нині на ринку України існує велика кількість компаній, які продають печі-каміни, але якщо для Вас одним з найважливіших факторів є висока якість продукції, то Вам варто звернутися в представництво фінського виробника Tulikivi. Сучасні печі-каміни даної торгової марки постачаються прямо з Фінляндії, де їх виготовляють згідно усім традиціям цієї галузі. Основними споживачами продукції Tulikivi є самодостатні та забезпечені люди, які цінують індивідуальний підхід і високу якість виконання продукції, яку купують. Асортимент виробника Tulikivi просто величезний. Тут Ви зможете знайти і масивні печі-каміни, і невеликі каміни з каменю, з різноманітним облицюванням, і печі обладнанні духовими шафами і тому подібні.

В основі конструкції кожного такого виробу лежить талькомагнезит. Це особливий камінь, який вирізняється здатністю швидко акумулювати тепло з подальшою його тривалою віддачею у навколишнє середовище. Лише уявіть, як приємно Вам буде посидіти холодними зимовими вечорами біля теплої печі-камінуразом з близькими друзями чи рідними. Картина малюється дуже затишною та привабливою. Окрім того, широкий модельний ряд і варіативність дизайну дозволить Вам із стовідсотковою гарантією обрати камін Tulikivi, який якнайкраще підійде для Вашого заміського будиночку чи апартаментів. Він буде гармонійно виглядати як у класичному інтер’єрі, так і у сучасному «хай-тек» стилі. Ознайомитись з нашою пропозицією Ви зможете прямо зараз, тому не втрачайте даремно час, подаруйте своєму будинку тепло та затишок за допомогою сучасних камінів марки Tulikivi. Ми гарантуємо, що Ви не пожалкуєте.

Відгуки

Андрій
Андрій
Моя дружина давно хотіла поставити в нашому будинку справжню російську піч, щоб було можна готувати страви, як у бабусі. Тому я вирішив придбати їй піч з духовкою від Tulikivi.
Анатолій
Анатолій
Рішення про покупку каміна далося нам нелегко ведь наш дом относится к нестандартному типу, поэтому мы долго сомневались и выбирали подходящие модели, пока не обратились к официальному представителю компании Tulikivi в Украине.
Олена
Олена
Щиро дякуємо нашому менеджеру Ані за те, що переконала ставити камін на етапі будівництва будинку! Тепер спокійно стелимо підлогу і не переживаємо, як заноситимемо!
Ірина
Ірина
Щиро дякую співробітникам компанії Туліківі за допомогу у підборі каміна. Камін у будинку – це моя мрія з 20 років.
Світлана
Світлана
Довго обирала камін у наш будинок після ремонту та зупинила вибір саме на Туліківі. Дуже стильний дизайн.
Євген
Євген
Близько року тому купив на дачу піч-камін TU1030 / 5D Обогревает безупречно, хотя помещение не столь и маленькое, в общем я доволен покупкой.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00

Дзвінок