Каміни з декоративним облицюванням: інтер'єрні каміни з декоративним оздобленням Туліківі

Заказать обратный звонок

Залиште номер свого телефону і наш менеджер звяжеться з Вами дуже скоро

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону*:

 

Теплоакумуюючі з облицюванням

Унікальний і неповторний дизайн поверхонь печей-камінів Tulikiviдозволяє підібрати камін практично під будь-який інтер’єр.

uaТеплоаккумулирующие с облицовкой JALANTI JALANTI

Час тепловіддачі:

27,8 ч.

Опалювана площа:

50-100 кв.м

uaТеплоаккумулирующие с облицовкой MUSTIO MUSTIO

Час тепловіддачі:

22 ч.

Опалювана площа:

50-110 кв.м

uaТеплоаккумулирующие с облицовкой LENTUA LENTUA

Час тепловіддачі:

22 ч.

Опалювана площа:

50-110 кв.м

uaТеплоаккумулирующие с облицовкой KALLA KALLA

Час тепловіддачі:

19,6 ч.

Опалювана площа:

30-90 кв.м

uaТеплоаккумулирующие с облицовкой VAALA VAALA

Час тепловіддачі:

22 ч.

Опалювана площа:

20-80 кв.м

uaТеплоаккумулирующие с облицовкой NUUTA NUUTA

Час тепловіддачі:

22 ч.

Опалювана площа:

20-80 кв.м

Корисне відео

Усі види пічок-камінів

Печі каміни з облицюванням — вибір справжніх поціновувачів прекрасного

Якщо Ви хочете додати в інтер’єр Ваших апартаментів чи заміського будинку ще більше стилю та розкоші, то Вам варто звернути увагу на печі-каміни з облицюванням від фінської компанії Tulikivi. На сьогодні цей виробник займає лідируючі позиції в сегменті виробництва та продажу елітних печей-камінів, тому Ви можете взагалі не переживати за якість виробленої ним продукції. Досить недавно компаніяTulikivi представила ринку такий виріб, як опалювальна піч з декоративним облицюванням. Всупереч усім сміливим очікуванням керівництва компанії вона миттєво стала дуже популярною, й попит і досі продовжує на неї зростати. Що ж такого унікального у цьому продукті?

Насамперед, варто сказати декілька слів про «серце» такої печі-каміна. Воно створюється з натурального талькомагнезиту, який довів свою функціональність та надійність, як найдосконаліший камінь в області накопичення та подальшої віддачі тепла. Але не самим лише талькомагнезитом відомі печі Tulikivi. Значний акцент компанія робить на використанні своїх власних технологій «ноу-хау» у виробничому процесі, які, зрештою,принесли славу виробнику. Далі варто поговорити і про саме оздоблення камінів. Для його виготовлення використовуються лише найякісніші матеріали, а споживачеві пропонуються найбільш яскраві та живі композиції. Наприклад, печі-каміни з кольоровим облицюванням ідеально підійдуть для створення чудового інтер’єру вітальні. Широкий модельний стане гарним грунтом для творчості та гарантовано сподобається вашим близьким і друзям. Ознайомитись з товарними позиціями цієї групи Ви можете просто зараз. Просто перейдіть у відповідний розділ нашого сайту та вибирайте потрібну Вам модель серед представлених там товарів.