Дизайнерські каміни: оригінальні каміни на замовлення | екслюзивні каміни Tulikivi в Україні

Заказать обратный звонок

Залиште номер свого телефону і наш менеджер звяжеться з Вами дуже скоро

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону*:

 

За індивідуальним замовленням

Для унікальних інтер’єрів і приміщень. Будь-яке Ваше бажання знайде відображення в ексклюзивному дизайнерському каміні із натурального талькомагнезиту Tulikivi.

Усі види пічок-камінів

Унікальний камін на замовлення

Бажаєте прикрасити інтер’єр будинку чи елітних апартаментів по-справжньому чимось прекрасним та унікальним? Ви звернулися за адресою, оскільки саме в нас Ви зможете придбати оригінальні каміни фінського виробництва Tulikivi. Ця компанія випускає свою продуцію вже не перший рік, тому в якості та надійності її виробів можна не сумніватися. Основним сегментом, на який розраховані унікальні каміни Tulikivi, є заможні клієнти, які звикли отримувати високоякісні товари за свої гроші. Вам достатньо розповісти нам своє бачення Вашого майбутнього каміна, і Ви можете бути впевнені, що ми втілимого його в життя. Будь-яка форма, розмір, оформлення, облицювання, колір — для нас немає нічого неможливого, адже ми завжди ставимо побажання клієнів на перше місце та прагнемо зробити все можливе, щоб повністю виправдати їхню довіру.

Наші печі-каміни на індивідувальне замовлення не лише гарні зовні, але й функціональні всередині. Серцем будь-якої печі-камінуTulikivi є талькомагнезит — унікальний та універсальний камінь, який здатний досить швидко накопичувати тепло, а потім рівномірно віддавати його до 48 годин. Ви гарантовано будете задоволені, якщо вирішите надати перевагу саме нашим камінам. З прикладами робіт майстрів Tulikivi можна ознайомитись на нашому сайті. Як показує практика, після перегляду зображень останні сумніви швидко розсіюються, клієнти телефонують у наше представництво та замовляють у свій будинок сучасну та фунціональну піч-камін відомого фінського бренду. Переконатись у справедливості цього ствердження Ви можете на власному прикладі. Ми ж можемо Вас запевнити, що ще жоден наш клієнт не пошкодував про те, що зробив свій вибір на користь компанії Tulikivi.