Єдині в світі печі-каміни з тепловіддачею до 48 годин і ККД до  91%

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Єдині в світі печі‑каміни з тепловіддачею до  48 годин і ККД до 91%
Замовити дзвінок

Облицювання із талькомагнезиту для Kastor

Поєднання натурального талькомагнезиту щіткової обробки та унікальної конструкції облицювання подарують справжню насолоду від атмосфери справжньої лазні.

Інформація

Облицювання “Президент” для печей для лазні

Якщо Ви підійшли до питання оновлення інтер’єру своєї лазні чи сауни, то на ринку України з’явилась гарна пропозиція, а саме облицювання Президент для печей Кастор від  Tulikivi. Це ідеальне рішення як з боку вартості, так і з боку якості та дизайну. Таке облицювання має не лише естетичний, але і практичний характер. В її основі лежить використання натурального талькомагнезиту з додатковою щітковою обробкою, який гарно акумулює тепло та тривалий час віддає його оточуючому середовищу.

Цей екологічно чистий матеріал не має жодного шкідливого впливу на організм людини, а його прекрасний зовнішній вигляд завдяки обробці спеціалістів компанії Tulikivi перетворять Вашу лазню чи сауну на справжній шедевр дизайнерської думки, куди захочеться повернутись знову і знову. 

Президент печі для лазні мають наступні переваги: 

  1. Забезпечують природне та здорове тепло в лазні чи сауні.
  2. Зволожують повітря (особливо ця характеристика сподобається поціновувачам руської лазні).
  3. Мають міцну конструкцію облицювання, виконаної без використання клейових матеріалів.

Це лишедеякі переваги, які отримає покупець печі для лазні, виконаній в облицюванні Президент. Можете не сумніватись, що така піч займе гідне місце в лазні та буде радувати своїх власників якісною роботою. Продукція від Tulikivi просто не може функціонувати по-іншому.

Відгуки

Сергій Сергієнко
Сергій Сергієнко
Привіт Наталя, я звичайно рекламую каміни Туліківі від Миколаєва, до Слов'янська ...)))
Ігор
Ігор
Довго шукали пічь з духовкою
Анатолій
Анатолій
Рішення про покупку каміна далося нам нелегко ведь наш дом относится к нестандартному типу, поэтому мы долго сомневались и выбирали подходящие модели, пока не обратились к официальному представителю компании Tulikivi в Украине.
Лілія
Лілія
Велике дякую усій команді Tulikivi за допомогу у виборі та установці нашого каміну!
Віктор
Віктор
Довго підбирав плитку для посуды в поєднанні с деревом Kelo. До рук потрапили взірці плитки из натурального мильного каменюTulikivi Blue с брашировкою -ідеальне поєднання! Тактильне «мильне» відчуття, м'який на дотик якнайкраще підходить для облицювання сауни та душевих кімнат, а брашування підкреслює й фактуру та натуральність. @Дякую за швидку поставку и примне спілкування під час формування замовлення.
Євген
Євген
Близько року тому купив на дачу піч-камін TU1030 / 5D Обогревает безупречно, хотя помещение не столь и маленькое, в общем я доволен покупкой.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00

Дзвінок