Електрокам'янки | офіційний представник Tulikivi в Україні

Заказать обратный звонок

Залиште номер свого телефону і наш менеджер звяжеться з Вами дуже скоро

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону*:

 

Електрокам’янки Tulikivi

Дизайнерські електрокам’янки Tulikivi створюють індивідуальний мікроклімат в парному приміщенні та надають інтер’єру індивідуального та неповторного дизайну.

Электрокаменки NAAVA NAAVA

Об'єм парної:

5-15 куб.м

Электрокаменки NAAVA INTEGRATED NAAVA INTEGRATED

Об'єм парної:

5-15 куб.м

Электрокаменки RAE WHITE RAE WHITE

Об'єм парної:

5-15 куб.м

Электрокаменки RAE BLACK RAE BLACK

Об'єм парної:

5-15 куб.м

Электрокаменки HUURRE HUURRE

Об'єм парної:

5-15 куб.м

Электрокаменки RIITE RIITE

Об'єм парної:

5-15 куб.м

Электрокаменки TUISKU TUISKU

Об'єм парної:

5-15 куб.м

Электрокаменки TUISKU XL TUISKU XL

Об'єм парної:

12-36 куб.м

Электрокаменки TOUCH SCREEN TOUCH SCREEN

Об'єм парної:

куб.м

Корісне видео

Усі види пічок-камінів

Високоякісні електричні печі для лазень та саун

Ми не повідомимо Вам нічого нового, якщо скажемо, що лазні та сауни мають оздоровлюючий ефект на організм тих людей, які їх регулярно відвідують. Висока температура разом із насиченим вологою повітрям здатні привести організм в тонус та вивести з нього різні шкідливі елементи та шлаки. Раніше для того, щоб обладнати парне приміщення потрібно було докласти немало зусиль, а також бути обережним при використанні, щоб не обпектись практично незахищеною гарячою конструкцією. Нині достатньо придбати електрокам’янки Tulikivi для лазні, які мають широкий функціонал та гарний і витончений дизайн.

Основною перевагою є потужність печі, завдяки якій вона нагрівається дуже швидко. Також, дякуючи застосуванню лише якісних матеріалів, електрокам’янки здатні довгий час акумулювати тепло без додаткових електровитрат. Електричні печі в індивідуальному дизайнерському виконанні здатні підкреслити вишуканий інтер’єр приміщення лазні. Досить лаконічне виконання дозволить підібрати правильний варіант, а стримана кольорова гамма підкреслить загальний дизайн. При виготовленні печей були враховані всі нюанси, особлива увага була приділена формі. Серед модельного ряду електрокам’янок представлені не лише квадратні та прямокутні варіанти, але і різноманітні моделі із заокругленими кутами. І звичайно ж варто зауважити рельєф виробів, який доповнює атмосферу, додає об’єму та робить приміщення по-справжньому затишним та розслабляючим. Якщо Ви хочете, щоб Ваша лазня чи сауна поєднувала в собі оздоровлюючий ефект, але при цьому виглядала сучасно, стильно та вирізнялась надійністю, наша продукція допоможе втілити це в життя.