Печі для лазні по-чорному | офіційний представник Tulikivi в Україні

Заказать обратный звонок

Залиште номер свого телефону і наш менеджер звяжеться з Вами дуже скоро

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону*:

 

Печі для лазні “по-чорному”

В печах для лазні по-чорному кожний камінчик «облизується» вогнем, нагріваючись до екстремально високої температури. Саме тому пара в лазні “по-чорному” така «смачна».

Банные печи-каменки по черному KSSK1000 KSSK1000

Об'єм парної:

14-28 куб.м

Банные печи-каменки по черному SK950 SK950

Об'єм парної:

14-28 куб.м

Усі види пічок-камінів

Печі для лазні «по-чорному» та їх особливості

Особливість подібної конструкції в тому, що вона позбавлена будь-якої труби, саме тому таку піч потрібно розташовувати посередині, щоб вона ефективно нагрівала повітря, а також навколишні стіни. В результаті такої роботи печі, стіни та стеля приміщення закопчуються димом, і саме завдяки такому ефекту й виникла подібна назва. Пара, що отримується від такої печі, якісно відрізняється особливим насиченим ароматом, який виникає внаслідок максимальних температур. Через подібний спосіб отримання та віддачі тепла, лазні «по-чорному» вважаються найбільш антисептичними, оскільки підчас горіння приміщення вкривається сажею, і крім повітря також доволі сильно прогріваються стіни. Але не варто лякатися, адже саме такий спосіб топлення є найбільш гігієнічним. Навіть при підвищеній вологості грибок просто не зможе утворюватись, а в процесі прогрівання приміщення знищуються практично всі бактерії.

Такий спосіб топлення відомий вже багато століть, але навіть з появою нових технологій не стає менш популярним. В нашому каталозі представлені моделі, які були спеціально створені для подібно виду топлення. Звісно, сучасні печі значно безпечніші і ергономічніші і, переважно, не втратили своїх особливостей та функціональності з сучасним дизайном. Проте на сьогодні багато поціновувачів залишаються відданими традиціям і продовжують будувати лазні та встановлювати в них печі «по-чорному», оскільки саме вони мають таку неповторну атмосферу, яку просто неможливо відтворити іншим способом. Печі Tulikivi гармонійно впишуться у приміщення лазні та будуть приносити своїм власникам радість і здоров’я своєю якісною та безвідмовною роботою. Головне, варто пам’ятати особливості використання подібних печей, а також технологію їх топлення, щоб отриманий ефект був максимально корисним і ефективним для Вашого здоров’я.