Єдині в світі печі-каміни з тепловіддачею до 48 годин і ККД до  91%

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Єдині в світі печі‑каміни з тепловіддачею до  48 годин і ККД до 91%
Замовити дзвінок

Печі для лазні “по-чорному”

В печах для лазні по-чорному кожний камінчик «облизується» вогнем, нагріваючись до екстремально високої температури. Саме тому пара в лазні “по-чорному” така «смачна».

Інформація

Печі для лазні «по-чорному» та їх особливості

Особливість подібної конструкції в тому, що вона позбавлена будь-якої труби, саме тому таку піч потрібно розташовувати посередині, щоб вона ефективно нагрівала повітря, а також навколишні стіни. В результаті такої роботи печі, стіни та стеля приміщення закопчуються димом, і саме завдяки такому ефекту й виникла подібна назва. Пара, що отримується від такої печі, якісно відрізняється особливим насиченим ароматом, який виникає внаслідок максимальних температур. Через подібний спосіб отримання та віддачі тепла, лазні «по-чорному» вважаються найбільш антисептичними, оскільки підчас горіння приміщення вкривається сажею, і крім повітря також доволі сильно прогріваються стіни. Але не варто лякатися, адже саме такий спосіб топлення є найбільш гігієнічним. Навіть при підвищеній вологості грибок просто не зможе утворюватись, а в процесі прогрівання приміщення знищуються практично всі бактерії.

Такий спосіб топлення відомий вже багато століть, але навіть з появою нових технологій не стає менш популярним. В нашому каталозі представлені моделі, які були спеціально створені для подібно виду топлення. Звісно, сучасні печі значно безпечніші і ергономічніші і, переважно, не втратили своїх особливостей та функціональності з сучасним дизайном. Проте на сьогодні багато поціновувачів залишаються відданими традиціям і продовжують будувати лазні та встановлювати в них печі «по-чорному», оскільки саме вони мають таку неповторну атмосферу, яку просто неможливо відтворити іншим способом. Печі Tulikivi гармонійно впишуться у приміщення лазні та будуть приносити своїм власникам радість і здоров’я своєю якісною та безвідмовною роботою. Головне, варто пам’ятати особливості використання подібних печей, а також технологію їх топлення, щоб отриманий ефект був максимально корисним і ефективним для Вашого здоров’я.

Відгуки

Ірина
Ірина
Щиро дякую співробітникам компанії Туліківі за допомогу у підборі каміна. Камін у будинку – це моя мрія з 20 років.
Андрій
Андрій
Моя дружина давно хотіла поставити в нашому будинку справжню російську піч, щоб було можна готувати страви, як у бабусі. Тому я вирішив придбати їй піч з духовкою від Tulikivi.
Лілія
Лілія
Велике дякую усій команді Tulikivi за допомогу у виборі та установці нашого каміну!
Олена
Олена
Щиро дякуємо нашому менеджеру Ані за те, що переконала ставити камін на етапі будівництва будинку! Тепер спокійно стелимо підлогу і не переживаємо, як заноситимемо!
Анатолій
Анатолій
Рішення про покупку каміна далося нам нелегко ведь наш дом относится к нестандартному типу, поэтому мы долго сомневались и выбирали подходящие модели, пока не обратились к официальному представителю компании Tulikivi в Украине.
Євген
Євген
Близько року тому купив на дачу піч-камін TU1030 / 5D Обогревает безупречно, хотя помещение не столь и маленькое, в общем я доволен покупкой.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00

Дзвінок