Піч для бані Туліківі: печі для бані з натурального каменю - Tulikivi в Україні

Заказать обратный звонок

Залиште номер свого телефону і наш менеджер звяжеться з Вами дуже скоро

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону*:

 

Дров’яні печі для лазні

Дров’яні печі для лазні

Особливе поєднання сучасного та лаконічного дизайну із відмінною якістю пароутворення та чистого горіння.

Детальніше
Облицювання із талькомагнезиту

Облицювання із талькомагнезиту

Це поєднання ексклюзивного сорту каменю — Tulikivi Blue з традиціями справжньої “руської лазні”.

Детальніше
Електрокам’янки Tulikivi

Електрокам’янки Tulikivi

Втілення строгого, лаконічного дизайну та новітніх технологій. Всі печі розраховані на багатолітнє бездоганне використання.

Детальніше
Печі для лазні “по-чорному”

Печі для лазні “по-чорному”

Велика кількість каменю для унікальної лазні по-чорному від Tulikivi гарантує м’яку та приємну пару.

Детальніше

Аксесуари для сауни

Ще більше задоволення від сауни з аксесуарами з каменю Tulikivi.

Детальніше

Де купити функціональну піч для лазні?

Якщо Ви вирішили побудувати на своїй заміській ділянці лазню чи сауну, то Вам обов’язково доведеться задуматись над покупкою для неї якісної печі. Нині багато компаній можуть прийти Вам на допомогу та запропонувати свої послуги з підбору та продажу такої продукції. Але якщо Вам дійсно потрібна якісна, функціональна та надійна піч, варто звернутись в офіційне представництво компанії Tulikivi, тобто до нас.

В нашому товарному асортименті представлені печі для лазні із талькомагнезиту. Його особливість полягає в тому, що він акумулює тепло протягом тривалого часу та поступового його віддає оточуючому середовищу. Ось чому цей матеріал як ніякий інший підходить для використання в якості облицювання для печей в лазнях, куди Ви будете приходити, щоб гарно попаритись, оздоровитись та відпочити. Що стосується дизайну та оформлення, то представлені моделі виконані в різних стилях, тому Ви легко зможете обрати варіант собі до смаку. До того ж в товарному ряді Tulikivi Ви зможете знайти велику кількість моделей різних форм та розмірів, тому можна сміливо відкинути всі вагання та переживання про те, чи поміститься піч в лазню. Сподіваємось, що тепер Ви отримали відповідь на запитання, поставлене на початку даної статті. Ми ж у свою чергу зробимо все, щоб процес покупки Вашої майбутньї печі для лазні із талькохлориту минув для Вас приємно. Продукція Tulikivi— правильний вибір для успішних та заможних людей!