Єдині в світі печі-каміни з тепловіддачею до 48 годин і ККД до  91%

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Єдині в світі печі‑каміни з тепловіддачею до  48 годин і ККД до 91%
Замовити дзвінок

ПЕЧІ ДЛЯ ЛАЗНІ

Печі для лазні Tulikivi— це насолода від сауни нового часу. Сміливий сучасний дизайн та унікальні властивості талькомагнезиту створюють ні з чим незрівнянне задоволення для душі та тіла.

Інформація

Де купити функціональну піч для лазні?

Якщо Ви вирішили побудувати на своїй заміській ділянці лазню чи сауну, то Вам обов’язково доведеться задуматись над покупкою для неї якісної печі. Нині багато компаній можуть прийти Вам на допомогу та запропонувати свої послуги з підбору та продажу такої продукції. Але якщо Вам дійсно потрібна якісна, функціональна та надійна піч, варто звернутись в офіційне представництво компанії Tulikivi, тобто до нас.

Піч для лазні Tulikivi

В нашому товарному асортименті представлені печі для лазні із талькомагнезиту. Його особливість полягає в тому, що він акумулює тепло протягом тривалого часу та поступового його віддає оточуючому середовищу. Ось чому цей матеріал як ніякий інший підходить для використання в якості облицювання для печей в лазнях, куди Ви будете приходити, щоб гарно попаритись, оздоровитись та відпочити. 

Що стосується дизайну та оформлення, то представлені моделі виконані в різних стилях, тому Ви легко зможете обрати варіант собі до смаку. До того ж в товарному ряді Tulikivi Ви зможете знайти велику кількість моделей різних форм та розмірів, тому можна сміливо відкинути всі вагання та переживання про те, чи поміститься піч в лазню. Сподіваємось, що тепер Ви отримали відповідь на запитання, поставлене на початку даної статті. Ми ж у свою чергу зробимо все, щоб процес покупки Вашої майбутньї печі для лазні із талькохлориту минув для Вас приємно. 

Продукція Tulikivi — правильний вибір для успішних та заможних людей!

Відгуки

Сергій Сергієнко
Сергій Сергієнко
Привіт Наталя, я звичайно рекламую каміни Туліківі від Миколаєва, до Слов'янська ...)))
Андрій
Андрій
Моя дружина давно хотіла поставити в нашому будинку справжню російську піч, щоб було можна готувати страви, як у бабусі. Тому я вирішив придбати їй піч з духовкою від Tulikivi.
Євген
Євген
Близько року тому купив на дачу піч-камін TU1030 / 5D Обогревает безупречно, хотя помещение не столь и маленькое, в общем я доволен покупкой.
Анатолій
Анатолій
Рішення про покупку каміна далося нам нелегко ведь наш дом относится к нестандартному типу, поэтому мы долго сомневались и выбирали подходящие модели, пока не обратились к официальному представителю компании Tulikivi в Украине.
Віктор
Віктор
Довго підбирав плитку для посуды в поєднанні с деревом Kelo. До рук потрапили взірці плитки из натурального мильного каменюTulikivi Blue с брашировкою -ідеальне поєднання! Тактильне «мильне» відчуття, м'який на дотик якнайкраще підходить для облицювання сауни та душевих кімнат, а брашування підкреслює й фактуру та натуральність. @Дякую за швидку поставку и примне спілкування під час формування замовлення.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00

Дзвінок