Єдині в світі печі-каміни з тепловіддачею до 48 годин і ККД до  91%

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Єдині в світі печі‑каміни з тепловіддачею до  48 годин і ККД до 91%
Замовити дзвінок

Про нашу компанію

ТОВ "ТЕРМІКС УКРАЇНА" являється ексклюзивним дистриб'ютором продукції Tulikivi в Україні. Ми напряму співпрацюєм з фінським виробником Tulikivi, саме тому нашим покупцям доступний весь модельний ряд камінів преміум-класу, а також виготовення камінів по індивідуальному замовленню.

Звернувшись до нас, Ви отримуєте детальну консультацію щодо опалення житла камінами і печами Tulikivi. Нашими консультантами стають тільки ті, хто пройшов спеціальне навчання в Фінляндії. Всі консультанти – практики, які вже багато років професійно займаються встановленням камінів та печей Tulikivi і досконало знають все щодо їх експлуатації.

Камін буде доставлено до Вас додому та встановлено «без шуму та пилу» справжніми «майстрами Tulikivi» - спеціалістами, які пройшли стажування в компанії Tulikivi та отримали сертифікати, що дозволяють проведення монтажних робіт.

Кому буде цікаво

  • Дизайн-студії

  • Салони камінів

  • Дизайнерів

  • Проектувальників

Ваші вигоди співпраці з нами:

Ви пропонуєте своїм клієнтам продукцію Tulikivi - світового лідера у виробництві печей-камінів преміум-класу. Визнаність і безперечна репутація Tulikivi - гарантія Ваших задоволених клієнтів.

Нашим партнерам ми надаємо всю необхідну рекламну продукцію: каталоги, буклети. В Ваших руках буде все необхідне, щоб привести Ваших клієнтів до покупки.

Ви замовляєте каміни у єдиного представника Tulikivi в Україні, тому Ви отримуєте оригінальні фінські каміни Tulikivi напряму без посередників.

Ви можете запропонувати своїм клієнтам послугу виготовлення печей-камінів по індивідуальному замовленню. Це абсолютна новинка на ринку України.

Ви надаєте своїм клієнтам не лише першокласні каміни, але й чудовий сервіс. Доставку і монтаж всіх камінів, що реалізуються нашими партнерами, проводять досвідчені «майстри Туліківі», що пройшли навчання в Фінляндії.

Всі наші клієнти отримуються 5-річну гарантію від виробника на каміни і печі Tulikivi - Ваші витрати, пов'язані з обслуговуванням камінів, виключені.

СТАТИ ПАРТНЕРОМ

Чому варто обрати саме Tulikivi

Якщо Ви задумуєтесь про оновлення інтер'єру Вашого заміського будинку чи навіть елітних апартаментів, то Вам виправдано прийде до душі продукція, що Ви знайдете на нашому сайті. Ми пропонуємо Вам елітні печі-каміни бренду Tulikivi, що не тільки мають красивий вигляд, але й повністю функціональні та забезпечать будь-якому житлу справжню від комунальних енергосистем. Дана продукція виготовляється в Фінляндії з використанням лише самого сучасного обладнання і матеріалів, саме тому, про її кінцеву якість та дизайн Ви можете не перейматись. В основі конструкції камню лежить особлива вихревая топка с вторичным дожигом, а также специальная система противотока. Эти технологии являются «ноу-хау» на рынке и больше никем не используются.

Переваги їх застосування полягають в рівномірному та швидкому нагріванню каміна, а також в повній безпечності для всіх членів Вашої родини. Але не лише функціоналом печі-каміни торгової марки Туліківі заслужили свою популярність. Їх зовнішній вигляд і розміри точне не залишать Вас байдужим. Кожному клієнту ми пропонуємо різні варації та параметри таких печей, тому неварто перейматись що піч-камін Туліківі якимось чиином не впишеться в інтер'єр Вашого житла. В якості оздоблювального матеріалу своїх печей Туліківі використовує натуральний камінь, який безперечно прийде до душі всім цінителям прекрасного і затишного інтер'єру.

Якщо ж Ви бажаєте придбати ексклюзивну піч чи камін, то Ви потрапили за адресою. Просто представте нашим дизайнерам свої ідеї і вони гарантовано створять для Вас справжній шедевр Контсрукторської думки. Більше інформації про продукцію Ви можете прочитати на нашому сайті, або отримати підчас консультації. Впевненні, що ви зможете обрати для себе необхідну модель.Ми, в свою чергу, попіклуємось, щоб звязати Вас з авторизованим продавцем нашої продукції, котрий не лише виконає доставку замовлення, але й проведе установку швидко та без порушень Вашого комфорту. Подаруйте своєму будинку затишок та тепло печей камінів Tulikivi і ви ніколи не пожалкуєте!

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Сертифікати

+380 (44) 338-08-29

+380 (67) 620-23-25

Ми працюємо в будні з 9:00 до 18:00

Дзвінок