Каталог продукції | офіційний представник Tulikivi в Україні

Заказать обратный звонок

Залиште номер свого телефону і наш менеджер звяжеться з Вами дуже скоро

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону*:

 

Каталог продукції Tulikivi

Союз каменю, вогню та води. Tulikivi змінює уявлення про тепло та затишок у сучасному домі. Незалежно від того, чи це комплексне опалення всього будинку, чи це сауна, чи декоративно-оздоблювальні матеріали — Tulikivi пропонує синтез натурального каменю, надійності, краси та індивідуальності. Залиште холодний світ зовні та пориньте в комфортне тепло Tulikivi.

Загрузить PDF-каталог продукции Tulikivi 

Каталог “СауниTulikivi”

Tulikivi— це насолода від сауни нового часу. Сміливий, сучасний дизайн та інноваційні електротехнічні рішення перетворюють відвідування сауни у справжнє задоволення, дарують гармонію відчуттів, а сама кам’янка стає неперевершеним елементом дизайну Вашого дому.
Загрузить PDF-каталог Сауны Tulikivi

Каталог моделей на індивідуальне замовлення “Tulikivi Dreams”

Неповторний та ексклюзивний дизайн у поєднанні з унікальними властивостями натурального каменю втілюються в камінах на індивідуальне замовлення. Для будь-якого інтер’єру, для будь-якого приміщення, великий чи малий, заокруглений чи квадратний — будь-яке Ваше бажання знайде відображення в ексклюзивному дизайнерському каміні.
Загрузить PDF-каталог моделей по индивидуальному заказу


Печі-каміни з каменю Tulikivi: колекція Karelia

Виберіть дизайн печі-каміна, що відповідає вашому індивідуальному стилю. В асортимент печей-камінів Tulikivi входять моделі різних стилів, дизайну і розмірів, що дозволяє вибрати піч-камін під будь-який інтер'єр. Відмінна особливість колекції Карелія 2017 р. - це велике оглядове скло топки, яке дозволяє насолоджуватися живим вогнем, а всі технічні рішення тепер приховані всередині каміна.
Загрузить PDF-каталог моделей по индивидуальному заказу


Ім'я*
Прізвище*
Індекс*
Місто*
Адреса*
Телефон*
E-mail*
Выберите каталоги, которые хотите заказать* Каталог продукции «Tulikivi»
Коментар
* - поле, обов'язкове для заповнення


Отримати консультацію

Ваше повідомлення:
Ваше ім'я: Телефон: Електронна пошта: