Тепловіддача від каміна до 48% | офіційний представник Tulikivi в Україні

Заказать обратный звонок

Залиште номер свого телефону і наш менеджер звяжеться з Вами дуже скоро

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону*:

 

В родині камінів Tulikivi кожен знайде для себе модель до вподоби.

Каміни Tulikivi можуть віддавати тепло і нагрівати приміщення до 48 годин після розпалювання. Властивості пічки до накопичення тепла від її розмірів і ваги: чим більша маса каміну з талькомагнезиту, тим більше тепла може акумулювати в себе пічний камінь, і тим довше він буде залишатися теплим. І навпаки: чим менше камін, ти менша його теплоємність – тим швидше він охолоне й перестане зігрівати.

Але у будь-якому випадку, жоден класичний камін чи піч не зможе зберігати тепло настільки ж довго, як пічки Tulikivi: звичайний цегляний камін охолоджується вже після 1-6 годин після останнього розпалювання.

Печі каміни Tulikivi невеликих розмірів досягають максимально можливої тепловіддачі (2,75 кВт) через три години постійного горіння дров. Через 11 годин тепловіддача від печі знижується до 50% від максимальної, а після 18 годин – до 25%. 

В камінах Tulikivi, де є духовка, найбільш яскраво виражена тепловіддача (3,25кВт) відбувається після 6 годин протоплювання. Охолоджуватись така пічка буде повільно: лише через 23,5 години кількість тепла, що нагріває приміщення знизиться на половину. А 36 годин потому камін-піч буде продовжувати нагрівати ваше приміщення, але потужність тепловіддачі зменшиться до 25% від досягнутого піку.

Рекордсменом у всій модельній лінійці Tulikivi є піч-камін TLU2490/91: вона продовжує зігрівати протягом 47,6 годин після закінчення горіння.

Отримати консультацію

Ваше повідомлення:
Ваше ім'я: Телефон: Електронна пошта: