Сучасний камін: кампактний камін Туліківі | сучасні каміни Tulikivi в Україні

Заказать обратный звонок

Залиште номер свого телефону і наш менеджер звяжеться з Вами дуже скоро

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону*:

 

Сучасні каміни

Елегантні і легкі каміниTulikivi якнайкраще підійдуть до сучасних інтер’єрів, а своїм власникам нададуть чудову можливість насолоджуватись променистим теплом натурального каменю.

Современные камины KAIRA 2/R KAIRA 2/R

Опалювана площа:

40-120 кв.м

Современные камины KAIRA 4/R KAIRA 4/R

Опалювана площа:

40-120 кв.м

Современные камины KAIRA 6/R KAIRA 6/R

Опалювана площа:

40-120 кв.м

Современные камины NIETTA i20 NIETTA i20

Опалювана площа:

50-150 кв.м

Современные камины NIETTA i21 NIETTA i21

Опалювана площа:

50-150 кв.м

Современные камины NIETTA i22 NIETTA i22

Опалювана площа:

50-150 кв.м

Современные камины NIETTA i23 NIETTA i23

Опалювана площа:

50-150 кв.м

Усі види пічок-камінів

Сучасні печі-каміни Tulikivi

Нині на ринку України існує велика кількість компаній, які продають печі-каміни, але якщо для Вас одним з найважливіших факторів є висока якість продукції, то Вам варто звернутися в представництво фінського виробника Tulikivi. Сучасні печі-каміни даної торгової марки постачаються прямо з Фінляндії, де їх виготовляють згідно усім традиціям цієї галузі. Основними споживачами продукції Tulikivi є самодостатні та забезпечені люди, які цінують індивідуальний підхід і високу якість виконання продукції, яку купують. Асортимент виробника Tulikivi просто величезний. Тут Ви зможете знайти і масивні печі-каміни, і невеликі каміни з каменю, з різноманітним облицюванням, і печі обладнанні духовими шафами і тому подібні.

В основі конструкції кожного такого виробу лежить талькомагнезит. Це особливий камінь, який вирізняється здатністю швидко акумулювати тепло з подальшою його тривалою віддачею у навколишнє середовище. Лише уявіть, як приємно Вам буде посидіти холодними зимовими вечорами біля теплої печі-камінуразом з близькими друзями чи рідними. Картина малюється дуже затишною та привабливою. Окрім того, широкий модельний ряд і варіативність дизайну дозволить Вам із стовідсотковою гарантією обрати камін Tulikivi, який якнайкраще підійде для Вашого заміського будиночку чи апартаментів. Він буде гармонійно виглядати як у класичному інтер’єрі, так і у сучасному «хай-тек» стилі. Ознайомитись з нашою пропозицією Ви зможете прямо зараз, тому не втрачайте даремно час, подаруйте своєму будинку тепло та затишок за допомогою сучасних камінів марки Tulikivi. Ми гарантуємо, що Ви не пожалкуєте.